داستان ما

سلام. 

هدف و تمرکز اصلی ما در جریان این است که آگاهی و مهارت های شما را در زمینه ی روانشناسی و ارتباطات بالا ببریم. چرا؟ چون تجربه ی 10 ساله ی ما در حوزه ی رواندرمانی و مشاوره نشان می دهد، بالا رفتن آگاهی و مهارت، می تواند آرامش و سلامت روان بیشتری به همراه داشته باشد و در نهایت نقش بسیار مهمی در افزایش کیفیت زندگی همۀ ما ایرانی‌ها ایفا کند.

ما در جریان دقیقاً چه کار می کنیم؟

کار اصلی ما تولید فایل های صوتی آموزشی با محتوای روانشناسی است. در کنار آن سعی می کنیم، مقالات و محتواهای علمی، باکیفیت و به دردبخور هم در این زمینه در سایتمان به شما هدیه بدهیم.

چند نکته که خوش داریم بدانید:

در این میان چند نکته برای ما بسیار مهم است:

1. تلاش می کنیم بر اساس نیازها، دغدغه ها و موضوعاتی که شما در زندگی با آن درگیر هستید تولید محتوا کنیم.

2. تمام تلاشمان را می کنیم که کیفیت را فدای کمیت و سرعت نکنیم. ترجیح می دهیم تعداد اندکی محتوای با کیفیت داشته باشیم و سرعتمان اندک باشد، اما محصولاتی داشته باشیم که به درد شما بخورد و پس از گوش دادن و یا خواندنِ آن، دستآورد و حالِ خوبی نصیبتان شده باشد. پس ما صبور هستیم، شما نیز صبور باشید.

3. خیلی خوشحال می شویم که شما نیز ما را در این جریان سازی یاری کنید. چگونه؟ خیلی ساده است: تا آنجا که می توانید و به دردتان می خورد از محتواهای ما استفاده کنید و آگاهتر و ماهرتر شوید و پس از آن تا می توانید سایت ما را به عزیزانتان معرفی کنید. همین...

جریان داشته باشید...